Çember Makineleri, Çember Makinası, Plastik Çember,Çember Makinesi İmalat,Teknik Servisi

Şerit Çember Makinaları ve Fiyatları

Pp Çember Makinaları ve Fiyatları

Otomatik Çemberleme Makineleri

Palet Streç Sarma Makineleri

Tokalı Çemberleme Makineleri

Çelik Çember Makineleri

POLİPROPİLEN ÇEMBERLER, Streç Filmler, MEC 300-305-400-405 HCG, MEC 300-450-600-800 FI, PT FRD 1000 W, BUKLE TOKA, EYM-A120 Plastik Köşebent

i10 Japon, EYM PT-88, EYM-206, EYM TP-202, EYM TP-202 L, EYM TP-501 Y, EYM2000-N, H45 HELIOS, ITA20, İTA-10,

PT PNF 19, EYM A-93 (TAYVAN MALI), JK-5000 Japon Model, TP-601 D, TP-701 ATLANTIS, EYM A-335, EYM MH-35, PT A 333,PT AS 523 - 18m, PT AS 523 - 20m

çelik çember, lifli kompozit çember, polipropilen çember, polyester çember, yarı otomatik çember makinesi, tam otomatik çember makinesi, şarjlı çember makinesi, akül

Ambalajlama çeşitlilik gösteren bir paketleme seçeceğidir. 

Çelik çember; yüksek kütleye sahip sanayii ürünlerinde ambalajlama için tercih edilmektedir. Bağlantı noktalarını sabitlemek için toka kullanılmaktadır. 

Lifli Kompozit Çember; 13 mm ile 32 mm arasında 400 ve 1100 metre arasında ürünlerde kullanılmaktadır.

Polipropilen Çember; her çeşit kalitede hemen hemen tüm çember makineleri ile uyumlu bir yapısı mevcuttur.

Polyester Çember; genel olarak palet çemberlemede kullanılmaktadır. Beyaz eşya, mobilya gibi sektörlerde ambalaj ve nakliye esnasında kullanılmaktadır. Çember makinesi ile gerdirilir ve tel toka ile sabitlenir.

Çemberler farklı kalitelerde ve özelliklerde üretilmiştir. Bu nedenle yapılacak işle bağlantılı olarak çeşitli çemberlerin kullanımı tavsiye edilmektedir. Sanayiide en çok çelik çember kullanılırken, daha ucuz maliyetli ve pratik olarak düşük tonaja sahip paketleme işlemlerinde ise polyester çemberler daha sıklıkla kullanılmaktadır. Çemberler doğru kullanılması ve doğru seçilmesi ile hiçbir risk olmadan güvenle kullanılabilir.

Fabrikasyon üretim yapan sektörlerde kullanılabileceği gibi küçük işletmelerde de kullanılanım alanları mevcuttur. Küçük ölçekli ambalajlama işlerinde kullanılacak en uygun ürünlere de ulaşabileceğiniz ve size Eym Ambalaj garantisi sunan firmamız

2 yıl ürün garantisi ile ve makinenin malzeme garantisi ile fiyat performans ilişkisinin en verimli bir şekilde fayda sağlamaktadır.

Çember makinesi almak için öncelikle ihtiyacınızın hangi modelin karşılamasına karar veriniz gerekmektedir. Çember makinesi fiyatları her model için değişiklik göstermektedir. Eğer küçük bir işletmeyseniz en pratik kullanım sağlayan ve fiyat açısından da daha uygun olan manuel çember makinesini tercih edebilirsiniz. Büyük bir fabrika veya üretim tesisi iseniz ve lojistik ağınız çok gelişmiş ise çelik çember makinesini veya tam otomatik çember makinesini kullanabilirsiniz.

Çember makinesi türlerini incelemek ve hangi alanlarda kullanıldığını, özelliklerini ve avantajlarını öğrenmek için yazılarımızı takip edebilir veya 0212 671 96 14  telefon numarasından ya da info@eymambalaj.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

Güvenli alışveriş yapmak, yüksek kalitedeki ürünlerimiz ve yüksek memnuniyet müşteri deneyimi yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz.