Çember Makineleri, Çember Makinası, Plastik Çember,Çember Makinesi İmalat,Teknik Servisi

Şerit Çember Makinaları ve Fiyatları

Pp Çember Makinaları ve Fiyatları

Otomatik Çemberleme Makineleri

Palet Streç Sarma Makineleri

Tokalı Çemberleme Makineleri

Çelik Çember Makineleri

POLİPROPİLEN ÇEMBERLER, Streç Filmler, MEC 300-305-400-405 HCG, MEC 300-450-600-800 FI, PT FRD 1000 W, BUKLE TOKA, EYM-A120 Plastik Köşebent

i10 Japon, EYM PT-88, EYM-206, EYM TP-202, EYM TP-202 L, EYM TP-501 Y, EYM2000-N, H45 HELIOS, ITA20, İTA-10,

PT PNF 19, EYM A-93 (TAYVAN MALI), JK-5000 Japon Model, TP-601 D, TP-701 ATLANTIS, EYM A-335, EYM MH-35, PT A 333,PT AS 523 - 18m, PT AS 523 - 20m

Streç Sarma Makinası, Palet Streçleme Makinası, Streçleme Makinası, Bavul Streç Sarma Makinası, Otomatik Palet Sarma Makinası, Valiz Sarma Makinası, Valiz Streçlem,A

Koli bantlama makineleri endüstriyel alanda kendine yer bulmaktadır. İş gücünden tasarruf etmesi dolayısıyla ve lojistikte avantaj sağlar. Koli bantlama makineleri firmamızın sağladığı 2 yıl ürün garantisi ile ve makinenin malzeme garantisi ile fiyat performans ilişkisinin en verimli bir şekilde müşterilerimize sunduğumuz faydalar arasındadır. Koli bantlama makinesi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için yazımıza göz atabilirsiniz;

Koli Bantlama Makineleri

Koli bantlama makinaları yan ve üst kayışlardan oluşan pratik makinalardır.  Koli ebatlarına göre değiştirilebilen ölçüleri manuel ve otomatik bir şekilde ayarlana bilir. Altlı üstlü kolileri bantlayarak pratiklik sağlar. Elle ürün yapmaya göre bantlama daha pratiktir ve bantdan tasafruf eder Koli bantları ölçülü bir şekilde koli kenarlarını eşit keser ayrıca kolilerin üstüde yuvarlak ve fırçasıyla banta baskı uyguluyarak iyi bir şekilde presler.

Kullanıldığı alanlar; paketleme ambalajları, endüstriyel fabrikalarıda, konveyor hat sonlarına konulur.

 

EYM Ambalaj müşterine; EYM PT AS 523 - 18M, EYM PT AS 523 - 20M, EYM PT XT 558 AF, EYM PT XT 558 F  modelleri olmak üzere toplam 4 farklı koli bantlama makinesi modeli satışı yapmakta ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. Tüm koli bantlama makinesi modellerimizi web sitemizde bulunan katalogumuzdan veya ana sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Çember makinelerini ve koli bantlama makinelerini almak için öncelikle ihtiyacınızın hangi modelin karşılamasına karar veriniz gerekmektedir. Çember makinesi ve koli bantlama makinesi fiyatları her model için değişiklik göstermektedir. Eğer küçük bir işletmeyseniz en pratik kullanım sağlayan ve fiyat açısından da daha uygun olan manuel çember makinesini tercih edebilirsiniz. Büyük bir fabrika veya üretim tesisi iseniz ve lojistik ağınız çok gelişmiş ise çelik çember makinesini veya tam otomatik çember makinesini kullanabilirsiniz.

Koli bantlama makinesi,Havalı çember makinası,Akülü çember makinası,Çelik çember makinası,Şarjlı çember makinası,Manuel germe çember makinası Laylon ağzı yapıştırma makinası,Yarı otomatik makinası,Tam otomatik makinası, türlerini incelemek ve hangi alanlarda kullanıldığını, özelliklerini ve avantajlarını öğrenmek için yazılarımızı takip edebilir veya 0212 671 96 14 telefon numarasından ya da info@eymambalaj.com adresinden bize mail atarak, çember makineleri hakkında daha fazla bilgi alabilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz. 

Çember makinesi fiyatları, ürün marka, model çeşitliliğine göre değişkenlik gösterdiği için bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ambalaj Çemberleri için EYM Ambalaj, her sektörün ihtiyacına uygun en iyi çözüm sunar. Bu konuda sektörel çözümler sunar.