Çember Makineleri, Çember Makinası, Plastik Çember,Çember Makinesi İmalat,Teknik Servisi

Şerit Çember Makinaları ve Fiyatları

Pp Çember Makinaları ve Fiyatları

Otomatik Çemberleme Makineleri

Palet Streç Sarma Makineleri

Tokalı Çemberleme Makineleri

Çelik Çember Makineleri

POLİPROPİLEN ÇEMBERLER, Streç Filmler, MEC 300-305-400-405 HCG, MEC 300-450-600-800 FI, PT FRD 1000 W, BUKLE TOKA, EYM-A120 Plastik Köşebent

i10 Japon, EYM PT-88, EYM-206, EYM TP-202, EYM TP-202 L, EYM TP-501 Y, EYM2000-N, H45 HELIOS, ITA20, İTA-10,

PT PNF 19, EYM A-93 (TAYVAN MALI), JK-5000 Japon Model, TP-601 D, TP-701 ATLANTIS, EYM A-335, EYM MH-35, PT A 333,PT AS 523 - 18m, PT AS 523 - 20m

am otomatik çember makinesi, yarı otomatik çember makinesi, manuel tokalı çember makinesi, şarjlı çember makinesi, havalı çember makinesi

Koli Bantlama Makineleri ve Palet Streç Sarma Makineleri

Eym Ambalaj - Çember Makinesi Çember Makinaları Haziran 05

EYM Ambalaj’dan her türlü çemberleme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tam otomatik çember makinesi, yarı otomatik çember makinesi, manuel tokalı çember makinesi, şarjlı çember makinesi, havalı çember makinesi, koli bantlama makinesi, çember gerdirme makinesi, tokasız çelik çember makinesi, palet süreç sarma makineleri gibi bu alanda ihtiyacınız olabilecek her türlü ürüne ulaşabilmeniz mümkündür.

 

Koli Bantlama Makineleri

Koli bantlama makinaları yan ve üst kayışlardan oluşan pratik makinalardır.  Koli ebatlarına göre değiştirilebilen ölçüleri manuel ve otomatik bir şekilde ayarlana bilir. Altlı üstlü kolileri bantlayarak pratiklik sağlar. Elle ürün yapmaya göre bantlama daha pratiktir ve bantdan tasafruf eder Koli bantları ölçülü bir şekilde koli kenarlarını eşit keser ayrıca kolilerin üstüde yuvarlak ve fırçasıyla banta baskı uyguluyarak iyi bir şekilde presler.

 

Kullanıldığı alanlar; paketleme ambalajları, endüstriyel fabrikalarıda, konveyor hat sonlarına konulur.

 

Palet Streç Sarma Makineleri

Palet streç sarma makineları palet üzerine ürünün konulması ve çemberlenmesiyle gerçekleşmektedir. Ambalajlarken firmanızın ve ürününüzün kalitesini belli ederken işgücü maliyetini ve hammadde maliyetini minimuma indiren bir makinadır.

 

Ağır ve büyük ürünleri ve aynı zamanda hafif ürünleri de çemberleyebilmeniz mümkündür. Ürün yüksekliğini otomatik olarak algılayarak istenilen miktarda gerdirme yapılarak işçilik ve ambalaj maliyetini minimuma düşürmektedir.

 

Sanayi Tipi Bağlama Makineleri

Sanayi tipi bağlama makineleri büyük üretimlerde kullanılan bir ekipmandır. Manuel ve otomatik modellerinin de olduğu bu makineler, üretimin paketleme aşamasında, üretilen ürünün ambalaj ağzının kapatılması ile kullanılan bağlama makineleridir. Teknik açıdan yapısı ve kulanım alanına göre çeşitliliği vardır.

 

Ürünlerimizi incelemek ve hangi alanlarda kullanıldığını, özelliklerini ve avantajlarını öğrenmek için yazılarımızı takip edebilir veya 0212 671 96 14 telefon numarasından ya da info@eymambalaj.com adresinden bize mail atarak, çember makineleri hakkında daha fazla bilgi alabilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz. 

 

Ambalaj Çemberleri için EYM Ambalaj, her sektörün ihtiyacına uygun en iyi çözüm sunar. Sanayi tipi bağlama makinesine ihtiyacınız var ise, size en iyi ürün ve en iyi fiyat garantisiyle sektörel çözümler sunmak için hazırız.