Çember Makineleri, Çember Makinası, Plastik Çember,Çember Makinesi İmalat,Teknik Servisi

Şerit Çember Makinaları ve Fiyatları

Pp Çember Makinaları ve Fiyatları

Otomatik Çemberleme Makineleri

Palet Streç Sarma Makineleri

Tokalı Çemberleme Makineleri

Çelik Çember Makineleri

POLİPROPİLEN ÇEMBERLER, Streç Filmler, MEC 300-305-400-405 HCG, MEC 300-450-600-800 FI, PT FRD 1000 W, BUKLE TOKA, EYM-A120 Plastik Köşebent

i10 Japon, EYM PT-88, EYM-206, EYM TP-202, EYM TP-202 L, EYM TP-501 Y, EYM2000-N, H45 HELIOS, ITA20, İTA-10,

PT PNF 19, EYM A-93 (TAYVAN MALI), JK-5000 Japon Model, TP-601 D, TP-701 ATLANTIS, EYM A-335, EYM MH-35, PT A 333,PT AS 523 - 18m, PT AS 523 - 20m

am otomatik çember makinesi, yarı otomatik çember makinesi, manuel tokalı çember makinesi, şarjlı çember makinesi, havalı çember makinesi,ucuz tamir,teknik servis,Uy

Manuel Çember Makineleri ile Şarjlı Çember Makinelerinin Farkı,uc

Eym Ambalaj - Çember Makinesi Çember Makinaları Aralık 27

Toka ile kullanılan manuel çember makineleri -gerdirme makineleri- ürün sevkiyatı az olan firmalarda pratik kullanımı ile tercih edilir. Çok çeşitli toka seçenekleri de sunduğumuz firmamızdan güvenle manuel çember makineleri edinebilir ve küçük - büyük her türlü işlerinizde kullanımı sağlayabilirsiniz.

Fiyat açısından en ekonomik olan ve kullanımı açısından küçük işletmelere tavsiye edilen bir üründür.

En küçük işletmelerde dahi kendine kullanım alanı bulan manuel çember makineleri firmamızın sağladığı 2 yıl ürün garantisi ile ve makinenin malzeme garantisi ile fiyat performans ilişkisinin en verimli bir şekilde müşterilerimize sunduğumuz faydalar arasındadır. Manuel çember makinesi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için yazımıza göz atabilirsiniz;
 
EYM Ambalaj müşterine; EYM X30, EYM H-44 HERCULES modelleri olmak üzere toplam 2 farklı havalı çember makinesi modeli satışı yapmakta ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. Tüm havalı çember makinesi modellerimizi web sitemizde bulunan katalogumuzdan veya ana sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz. 
Çember makinesi fiyatları, ürün marka, model çeşitliliğine göre değişkenlik gösterdiği için bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Şarjlı çember makinesi içerisindeki akü sayesinde elektriğe bağlantılı olmaya gereksinim duymadan kullanılmak istenen heryerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Buda her sektörde rahat kullanımıyla tercih edilmektedir. Ufak veya büyük her türlü işin yapılabileceği bu makine ile çemberleme işlemi gerçekleşmektedir. 
Çemberlemenin gerçekleşmsi için tokaya ihtiyaç duymadan yapıştırma işlemiyle yapılabilmektedir. 
Çemberlenecek ürünün etrafından dolaştırılıp makinenin çember kanalına yerleştirilir ve düğme ile germe işlemi tamamlanır. Bir diğer düğme ile kaynatıp-kesme işlemi yapılır. Pratik kullanımı ve germe esnasında ki elektronik tansiyon kontrol sistemi ile de ayarlanan germe gerginliğine ulaşıldığında otomatik olarak durmaktadır. Bundan ötürü başlanan her bir çember aynı gerginlikte olmaktadır. Ayrıca yüksek germe gücü potansiyeli sayesinde kullanımı güvenlidir. Kesme işlemi kaynatma işlemi ile aynı zamanda yapıldığından ikinci bir işleme gereksinim olamamaktadır.

EYM Ambalaj 2011 yılından beri Başakşehir bölgesinde müşterine; EYM SIAT GT ONE(YENİ MODEL), EYM SIAT ÇEMBER MAKİNASI, EYM ZAPAK ZP 93A, EYM H45 HELIOS, EYM 2000-N modelleri olmak üzere toplam 5 farklı şarjlı çember makinesi modeli satışı yapmakta ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. Tüm şarjlı çember makinesi modellerimizi web sitemizde bulunan katalogumuzdan veya ana sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.ucuz tamir ve teknik servis,uygun fiyatlarla.