Çember Makineleri, Çember Makinası, Plastik Çember,Çember Makinesi İmalat,Teknik Servisi

Şerit Çember Makinaları ve Fiyatları

Pp Çember Makinaları ve Fiyatları

Otomatik Çemberleme Makineleri

Palet Streç Sarma Makineleri

Tokalı Çemberleme Makineleri

Çelik Çember Makineleri

POLİPROPİLEN ÇEMBERLER, Streç Filmler, MEC 300-305-400-405 HCG, MEC 300-450-600-800 FI, PT FRD 1000 W, BUKLE TOKA, EYM-A120 Plastik Köşebent

i10 Japon, EYM PT-88, EYM-206, EYM TP-202, EYM TP-202 L, EYM TP-501 Y, EYM2000-N, H45 HELIOS, ITA20, İTA-10,

PT PNF 19, EYM A-93 (TAYVAN MALI), JK-5000 Japon Model, TP-601 D, TP-701 ATLANTIS, EYM A-335, EYM MH-35, PT A 333,PT AS 523 - 18m, PT AS 523 - 20m

çember makinesi fiyatları, yarı otomatik çember makinesi, tam otomatik çember makinesi, şarjlı çember makinesi, akülü çember makinesi, havalı çember makinesi, manuel

Üretimi olan işlerde paketlemenin ne derece önemli olduğu her işveren tarafından kabul gören bir olgudur. Paketlemenin doğru yapılması, lojistik ağının da doğru bir şekilde tamamlanması için çok önemlidir. 

Ürünlerin kalitesine verilen önem kadar lojistik ağının da kusursuz olması gerekmektedir. Çember makineleri ile ürünlerin paketlenmesi doğru ve düzgün bir şekilde gerçekleştiriler ve lojistik ağına hazır bir şekilde müşterilerine gitmeye başlar.

Çember makinlerinin sektörde en kullanışlı olduğu alanlar daha çok kitapların gazetelerin dağıtımı, lojistik sektörü ve kargoların yüklenmesi gibi ürünlerin çemberlenmesi ile gerçekleşir.

Fabrikasyon üretim yapan sektörlerde kullanılabileceği gibi küçük işletmelerde de kullanılanım alanları mevcuttur. Küçük ölçekli ambalajlama işlerinde kullanılacak en uygun ürünlere de ulaşabileceğiniz ve size Eym Ambalaj garantisi sunan firmamız, 2 yıl ürün garantisi ile ve makinenin malzeme garantisi ile fiyat performans ilişkisinin en verimli bir şekilde fayda sağlamaktadır.

 Çember makinesi almak için öncelikle ihtiyacınızın hangi modelin karşılamasına karar veriniz gerekmektedir. Çember makinesi fiyatları her model için değişiklik göstermektedir. Eğer küçük bir işletmeyseniz en pratik kullanım sağlayan ve fiyat açısından da daha uygun olan manuel çember makinesini tercih edebilirsiniz. Büyük bir fabrika veya üretim tesisi iseniz ve lojistik ağınız çok gelişmiş ise çelik çember makinesini veya tam otomatik çember makinesini kullanabilirsiniz.

Çember makinesi türlerini incelemek ve hangi alanlarda kullanıldığını, özelliklerini ve avantajlarını öğrenmek için yazılarımızı takip edebilir veya 0212 671 96 14  telefon numarasından ya da info@eymambalaj.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Güvenli alışveriş yapmak, yüksek kalitedeki ürünlerimiz ve yüksek memnuniyet müşteri deneyimi yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz.