Çember Makineleri, Çember Makinası, Plastik Çember,Çember Makinesi İmalat,Teknik Servisi

Şerit Çember Makinaları ve Fiyatları

Pp Çember Makinaları ve Fiyatları

Otomatik Çemberleme Makineleri

Palet Streç Sarma Makineleri

Tokalı Çemberleme Makineleri

Çelik Çember Makineleri

POLİPROPİLEN ÇEMBERLER, Streç Filmler, MEC 300-305-400-405 HCG, MEC 300-450-600-800 FI, PT FRD 1000 W, BUKLE TOKA, EYM-A120 Plastik Köşebent

i10 Japon, EYM PT-88, EYM-206, EYM TP-202, EYM TP-202 L, EYM TP-501 Y, EYM2000-N, H45 HELIOS, ITA20, İTA-10,

PT PNF 19, EYM A-93 (TAYVAN MALI), JK-5000 Japon Model, TP-601 D, TP-701 ATLANTIS, EYM A-335, EYM MH-35, PT A 333,PT AS 523 - 18m, PT AS 523 - 20m

Streç Sarma Makinası, Palet Streçleme Makinası, Streçleme Makinası, Bavul Streç Sarma Makinası, Otomatik Palet Sarma Makinası, Valiz Sarma Makinası, Valiz Streçlem,A

Palet streç sarma makineları palet üzerine ürünün konulması ve çemberlenmesiyle gerçekleşmektedir. Ambalajlarken firmanızın ve ürününüzün kalitesini belli ederken işgücü maliyetini ve hammadde maliyetini minimuma indiren bir makinadır.

 

Ağır ve büyük ürünleri ve aynı zamanda hafif ürünleri de çemberleyebilmeniz mümkündür. Ürün yüksekliğini otomatik olarak algılayarak istenilen miktarda gerdirme yapılarak işçilik ve ambalaj maliyetini minimuma düşürmektedir.

 

- Zamandan, işgücünden, nakliye maliyetinden ve çalışma alanından tasarruf sağlarken; ambalaj kalitesi, ürün sağlamlığı açısından avantaj sağlamaktadır.

 

Döner tabla elektronik hız kontrollü kalkışta ürünün dağılmaması için yumuşak kalkış sistemi vardır.

Streç sarma arabası elektronik hız kontrollü sık ve seyrek sarım yapabilme özelliğine sahiptir.

İstenilen yere takviye streç film atabilme özelliği mevcuttur.

Başladığı yerde durmaktadır.

Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir.

Döner yük kapasitesileri ortalama 1500 kg. civarındadır.

Döner tablası zincir tahrik sistemi ile çalışmaktadır.

Elektronik olarak digital gösterge ve dokunmatik ekranı vardır.

Döner tabla hızı ise elektronik hız kontrollüdür. Malların istifinin dağılmaması için yumuşak kalkış kontrolünü sağlamaktadır.

Streç sarma arabası; elektronik hız kontrollü ve streç sarmada sık veya seyrek streç film sarma imkanı.

Ön gerdirme sistemi mevcuttur ve mekanik ön gerdirme yapmaktadır.

 

EYM Ambalaj müşterine; EYM XT 4505, EYM-36S modelleri olmak üzere toplam 2 farklı palet süreç sarma makinesi modeli satışı yapmakta ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. Tüm palet süreç sarma makinesi modellerimizi web sitemizde bulunan katalogumuzdan veya ana sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz. 

 

Ambalaj Çemberleri için EYM Ambalaj, her sektörün ihtiyacına uygun en iyi çözüm sunar. Bu konuda Havalı çember makinesi,Akülü çember makinası,Manuel çember makinesi,Şarjlı çember makinası, tokalı manuel çember makinası sektörel çözümler sunar.
 
Havalı çember makinesi türlerini incelemek ve hangi alanlarda kullanıldığını, özelliklerini ve avantajlarını öğrenmek için yazılarımızı takip edebilir veya 0212 671 96 14 telefon numarasından ya da info@eymambalaj.com adresinden bize mail atarak, çember makineleri hakkında daha fazla bilgi alabilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz. 
 
Ambalaj Çemberleri için EYM Ambalaj, her sektörün ihtiyacına uygun en iyi çözüm sunar.