[rev_slider alias="norevslider"]
EYM EX 206 Yarı Otomatik Çember Makinelerin Piyasa En Çok Kullanılan Makine Ürünleridir.Teknik Servis,İstoç Uygun Fiyatlar

Kingpack kh-206 çember makinası

Kingpack kh-206 Yarı Otomatik Çember Makinesi Piyasa En Çok Kullanılan Makine Ürünleridir.

Yarı Otomatik Çember Makinası

Transpak tp-202 çember makinası

Transpak TP 202 Çember makinası Kasa Tipi Açık ve Kulanım Açısından Çember Takmayı Kolay Bir Şekilde Uygular, 30kg Taşıma ve Bağlama Kapasitesine Sahiptir.

TD-88 Çember Makinası Fiyatları

TD-88 Çember makinası

TD-88 Yarı Otomatik Çember Makinası ile Çemberleme İşlemini Pratik Bir Şekilde Gerçekleştir.

Strapack IQ-400 Çember Makinası

Strapack ıq-400 çember makinası

Strapack IQ-400 Yarı Otomatik Çember Makinası ile Çemberleme İşlemini Pratik Bir Şekilde Gerçekleştir.

Strapack İ10 Çember Makinası

Strapack i10 çember makinası

Yarı Otomatik Çember Makinesi İ10 japon Model ile Çemberleme işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Packtech çember makinası

Packtech çember makinası

Packtech Çember Makinesi Ambalaj Sektöründe Yarı Otomatik Çember Makinesi Olarak En Çok Kullanılan Makineler Arasındadır.

EYM-TRANSPAK TP-202 L

Transpak tp-202l çember makinası

TRANSPAK TP-202 L Çember Makinesi Ambalaj sektöründe Yarı otomatik Çember Makinesi olarak en çok kullanılan Makineler arasındadır.

EYM TP 501Y Çember Makinesi Ambalaj Sektöründe Yarı Otomatik Çember makinesi olarak en çok kullanılan makine arasındadır.

Transpak tp-501 yarı otomatik çember makinası

TRANSPAK TP 501Y Çember Makinesi Ambalaj Sektöründe Yarı Otomatik Çember makinesi olarak en çok kullanılan makine arasındadır.

Manuel Çember Makinası

Manuel Çember Makinası

Manuel Çember Makinası siyah çember, polyester çember kompozit çember ve bukle toka kullanılır. Elektriğe ihtiyaç duymadan pratik şekilde kullanılmaktadır.

Çember Sıkma Makinası

Manuel Çember Makinası avt-6

Manuel Çember Makinası siyah çember, polyester çember kompozit çember ve bukle toka kullanılır. Elektriğe ihtiyaç duymadan pratik şekilde kullanılmaktadır.

Çember Fiyatları

Polyester & Pet Çemberler

Yeşil Polyester Çember kullanım alanına göre çeşitlilik göstermektedir çelik çemberin özelliklerine sahip olacak şekilde formüle edilmiştir. çelik çembere göre daha kolay uzama ve istediğiniz gibi eğip bükebileceğiniz sert plastikten üretilmiştir. Germe ve mukavemeti koruma yeteneği, polyester ŞERİTİ kereste yükleri için ideal hale getirir. polyester ambalaj çemberleri Islandığında paslanan çeliğin aksine, sert plastik polyester çember, su güneş nem gibi elementlere maruz kaldığında ürünleri lekelemez Çelik çember ile Benzer Performans sağlar polyester pet çemberi 3 farklı şekilde kullanabilirsiniz manuel çember makinası ile bukle toka veya tel toka ile tamamen manuel olarak çemberleyebilirsiniz akülü veya şarjlı çember makinası ile çemberleyip bukle toka veya tel toka maliyetinden kurtulabilirsiniz her türlü küf ve neme karşı dayanıklıdır Polyester şerit çemberin benzersiz nitelikleri, onu çeşitli paletli ve birleştirilmiş yükleri sabitlemek için kullanılacak en iyi çemberleme malzemelerinden biri yapar. Çelik çembere alternatif olarak kullanıldığında, polyester plastik çemberleme %30 daha fazla tasarruf sağlayabilir. Polyester çemberleme bu nedenle: son derece çok yönlü Çeliğe Göre %30 Tasarruf Azaltılmış Taşıma Maliyetleri Azaltılmış Değiştirmeler Azaltılmış Yük Ağırlığı Azaltılmış Operatör Yorgunluğu Düşük Çevresel Etki

Kompozit Çember

Kompozit çember lifli Çember

LİFLİ KOMPOZİT ÇEMBER kullanım alanına göre çeşitlilik göstermektedir Plastik Çemberlerimizden 16mm KOMPOZİT çember en çok tercih edilen KOMPOZİT lifli çemberdir ölçüleri 13mm den başlayıp 32 mm kadar çıkmaktadır KOMPOZİT Çember,içerisindeki lifler sayesinde polyester çembere göre çok ağır palet bazında ürünlerinizi yumuşak ve kolay katlanıp bükülebilen yapısı ile manuel çember makinasıyla polyester çembere göre daha seri bir şekilde bağlama yapabilirsiniz yapım aşaması çok kolay ve basittir lifli KOMPOZİT çemberi paletin altından ve üstünden dolaştırarak KOMPOZİT çemberin iki ucunu tersine katlayarak bukle toka veya tel toka dediğimiz ürünün içinden geçirerek daha sonra içinden geçirdikten sonra manuel çember germe makinasının yuvalarına KOMPOZİT lifli çemberi geçirerek germe işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz bu ürünü elde etmek için bizimle iletişime geçin TÜRKİYENİN HERYERİNE istediğiniz kargo şirketiyle alacağınız ürünleri kargoyla ulaştırabiliriz, EYM Ambalaj İSTOÇ'TA siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

POLİPROPİLEN ÇEMBER

Polipropilen Şerit Çember

POLİPROPİLEN çemberler kullanım alanına göre çeşitlilik göstermektedir POLİPROPİLEN şerit çember plastik toka ile maksimum 5 kg olan ürünlerinizi kolaylıkla çemberleyebilirsiniz çok kullanıldığı alanlar ise yarı otomatik çember Makinası veya tam otomatik çember Makinesi ile kullanılmaktadır 5mm den başlayıp 16 mm kadar çember genişliğine sahiptir çeşitli renkleriyle bağlayacağınız ürünün rengine göre her renk seçeneğiyle siyah çember, mavi çember, yeşil çember, beyaz çember, kırmızı çember, sarı çember, POLİPROPİLEN şerit çemberlerdir. POLİPROPİLEN çemberler, Polyester çemberlere göre daha düşük mukavemete sahip olmasına rağmen ekonomik açıdan tercih edilen bir üründür. KOFRAJLI yüzeyleri sayesinde kaynatarak yapıştırma özelliğine sahip olup, aynı zamanda otomatik çemberleme makinalarında da sorunsuz çalışabilmektedir. POLİPROPİLEN çemberin kullanım alanları Koli - Kutu Tekstil Aydınlatma Otomotiv Teneke Kırtasiye Ambalaj Makine Palet Oluklu Mukavva Deri Elektrik Elektronik Kitap Yayıncılık Gazete Dergi Mobilya Kereste Parke Hırdavat Beyaz Eşya Gıda Bilgisayar Alüminyum Kağıt Madeni Eşya Ofset Ayakkabı Çerçeve Pencere Kapı Porselen Tencere İzolasyon Yalıtım Malzemeleri Ofis Malzemeleri Boru Anten Bisiklet Tekerlek Perde İhracat Dış Ticaret Kiremit Çiçek Sebze Meyve Sera Dekorasyon Sanayi İmalat

Joinpack A-93 Otomatik Çember Makinası

Joinpack A-93 Otomatik Çember Makinası

Joinpack A-93 Otomatik Çember Makineleri arasında yer almaktadır.

Strapack JK-5000 Otomatik Çember Makinası

Strapack JK-5000 Otomatik Çember Makinası

STRAPACK JK-5000 Otomatik Çember Makineleri arasında yer almaktadır.

EYM-TRANSPAK TP-601 D

Transpak TP-601 D Otomatik Çember Makinası

TARANSPAK TP-601D Otomatik Çember Makinesi ambalaj sektör Otomatik Çember Makinesi olarak en çok kullanılan makineler arasında.

EYM-TRANSPAK TP-701 ATLANTIS

Transpak TP-701 Otomatik Çember Makinası

TRANPAK TP-701 Otomatik Çember Makinesi Ambalaj Sektöründe Otomatik Çember Makinesi olarak en çok kullanılan makineler arasındadır.

Poşet Yapıştırma Makinesi

POŞET AĞZI YAPIŞTIRMA MAKİNASI

 POŞET AĞZI YAPIŞTIRMA MAKİNASI NEDİR NİCİN KULLANILIR:  2mm ila 5mm genişliğinde poşetinizi en hızlı ve seri bir şekilde  yapıştırmaktadır masaüstü poşet ağzı yapıştırma makinalarını sadece işiniz için değil eviniz içinde kullanabilirsiniz kullanımı çok kolay ve basittir işlem yapacağınız naylonun ağız kısmını poşet ağzı yapıştırma makinasının üzerine yerleştirip kullandığınız naylon kalınlığına göre ısı zaman ayarını manuel olarak POTANS yardımıyla ayarlayabilirsiniz daha sonra kolu aşağıya doğru bastırıp kontrol paneli üzerindeki yanan  ışık ile yapıştırma işlemi başladıktan sonra ayarladığınız ısı ayarının yüksekliğine göre ışık söner, ışık söndükten sonra yapıştırma işlemi biter masaüstü naylon ağzı yapıştırma makinaları 20 CM den başlayıp 30CM, 40CM, 50 CM,60 CM 80CM den 100CM kadar poşetinizin uzunluğuna göre uzunluk seçenekleri mevcuttur, MASAÜSTÜ POŞET AĞZI YAPIŞTIRMA MAKİNASINI elde etmek için bizimle iletişime geçin TÜRKİYENİN HERYERİNE istediğiniz kargo şirketiyle alacağınız ürünleri kargoyla ulaştırabiliriz, EYM Ambalaj İSTOÇ'TA siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

EYM-PT AYAKLI POŞET AĞZI YAPIŞTIMA MAKİNASI

AYAKLI POŞET AĞZI YAPIŞTIMA MAKİNASI

AYAKLI POŞET AĞZI YAPIŞTIRMA MAKİNASI:Ayaklı poşet ağzı kapatma makinası kapanabilen poşetlerin hepsine yapıştırma işlemi uygular  alüminyum folyo poşetler, Naylon poşetler, zanaat torbaları, sterilizasyon poşetler, körüklü poşetler, ve  diğer tüm naylon ve poşetlerinizi hızlı ve sağlam bir şekilde yapıştırabilirsiniz. pedallı poşet yapıştırma makinesiyle ağır ve kalın naylon olan ürünlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz kapatma yapacağınız naylonun kalınlığına göre çift çene yani hem alt çeneden ısıtıp hem üst çeneden ısı verip poşetinizi kolaylıkla kapatma işleminizi gerçekleştiriyorsunuz kapatma yapacağınız ürünün   kısmı makineye yerleştirilip, poşetin kalınlığına göre ısı zaman ayarı yapıldıktan sonra, pedal aşağıya doğru bastırılır kontrol paneli üzerinde yanan ışık ile yapıştırma başlar, ışığın sönmesi beklenir ışık söndüğünde yapıştırma işlemi biter yapıştırılacak naylonun cinsine micronuna göre ısı ayarı yapılır istenilen yapıştırma seviyesine ulaşana kadar ısı derecesi artırılır çeneleri 35cm, 45cm, 65cm ve 80cm uzunluğundadır ayaklı pedallı poşet ağzı yapıştırma makinasını elde etmek için bizimle iletişime geçin TÜRKİYENİN HERYERİNE istediğiniz kargo şirketiyle alacağınız ürünleri kargoyla ulaştırabiliriz, EYM Ambalaj İSTOÇ'TA siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

EYM-PT YÜRÜYEN KONVEYÖR POŞET YAPIŞTIMA MAKİNESİ

OTOMATİK POŞET YAPIŞTIMA MAKİNESİ

OTOMATİK KONVEYÖRLÜ POŞET AĞZI YAPIŞTIRMA MAKİNASI: kapatma yapılan bütün poşetlerin hepsine seri bir şekilde yapıştırma işlemini uygular Poşet Ağzı Yapıştırma Makinesi olarak kullanılan EYM-PT yürüyen KONVEYÖRLÜ poşet yapıştırma makinası ile yapıştıracağınız naylonun kalınlığına göre ısı ayarını ayarlayıp elinizle poşetin ağzını kanala verip sürekli olarak kapatma işlemi yapabilirsiniz OPSİYONEL olarak tarih atmalı modelini de tercih edebilirsiniz. KONVEYÖRLÜ POŞET AĞZI YAPIŞTIRMA MAKİNASINI elde etmek için bizimle iletişime geçin TÜRKİYENİN HERYERİNE istediğiniz kargo şirketiyle alacağınız ürünleri kargoyla ulaştırabiliriz EYM AMBALAJ İSTOÇ'TA siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz

Havalı Çember Makinası

SIAT POLI LT 10-19 HAVALI ÇEMBER MAKİNASI

Siat Poli lt 10-19 Havalı Çember Makinası modeli ile kullanım kolaylığı sağlayan bir havalı çember makinesidir.

EYM PT PNF 19

HAVALI ÇEMBER MAKİNASI PT PNF 19

Havalı Çember Makinası Pt Pnf 19 modeli ile kullanım kolaylığı sağlayan bir havalı çember makinesidir.

EYM AKÜLÜ SIAT GT ONE(yeni model)

SIAT GT ONE AKÜLÜ ÇEMBER MAKİNASI

SIAT GT ONE Akülü Çember makinası ve Şarjlı Çember Makinası her sektörde kullanımı pratik bir çemberleme makinesidir.

Siat Akülü Çember Makinası

SIAT SMART AKÜLÜ ÇEMBER MAKİNASI

AKÜLÜ SIAT SMART Akülü ve ŞarjlıÇember Makinesi her sektörde kullanımı pratik bir çemberleme makinesidir.

Akülü Çember Makinası

PT-2000-HT AKÜLÜ ÇEMBER MAKİNASI

PT-2000-HT akülü ve Şarjlı Çember Makinesi her sektörde kullanımı pratik bir çemberleme makinesidir.

ZAPAK ZP 93A Akülü Çember Makinası

ZAPAK 93A AKÜLÜ ÇEMBER MAKİNASI

ZAPAK 93A AKÜLÜ - Akülü ve Şarjlı Çember Makinesi her sektörde kullanımı pratik bir çember makinesidir

Transpak H-45 HELİOS Akülü Çember Makinası

TRANSPAK H-45 HELIOS AKÜLÜ ÇEMBER MAKİNASI

Transpak H-45 HELIOS Akülü ve Şarjlı Çember Makinesi her sektörde kullanımı pratik bir çemberleme makinesidir.

EYM X30

MANUEL ÇEMBER GERME MAKİNASI

Manuel Tokalı Çemberleme Makinesi olan ETM X30 12-32 mm polyester ve lifli çemberleri bağlamak için, Saç toka ile kullanılır

EYM H-44 HERCULES

MANUEL ÇEMBER GERME MAKİNASI H44

Manuel Çember Germe Makinası olan H44 Polyester ve Polipropilen çemberleri bağlamak için, pres toka ile kullanılabilir.

ÇELİK ÇEMBER

ÇELİK ÇEMBER

Çelik Çember en eski çember türlerindendir .Mukavemeti Yüksektir, Menevişli ve boyalı olarak sınıflandırılır.

ÇELİK ÇEMBER TAŞIMA ARABASI

ÇELİK ÇEMBER TAŞIMA ARABASI-

Çelik Çember Taşıma Arabası ile Çemberleme işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kenetlemeli tokasız çelik çember makinası

KENETLEMELİ ÇELİK ÇEMBER MAKİNASI A-335

Kenetlemeli Tokasız çelik çember makinesi olan A-335 kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Kenetlemeli çelik çember makinası

KENETLEMELİ ÇELİK ÇEMBER MAKİNASI MH-35

Kenetlemeli Tokasız çelik çember makinasız olan MH-35 kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Tokasız Çelik Çember Makinası

KENETLEMELİ ÇELİK ÇEMBER MAKİNASI A-333

Kenetlemeli Tokasız çelik çember makinası olan PT A 333 kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

EYM PT AS 523 - 18m

PT AS 523 - OTOMATİK KOLİ BANTLAMA MAKİNASI

Otomatik Koli bantlama makinelerinden PT AS 523 pratik kullanımı ve ürün kalitesi açısından tavsiye edilir.

EYM PT AS 523 - 20m

PT AS 523 -20M OTOMATİK KOLİ BANTLAMA MAKİNASI

Otomatik Koli bantlama makinelerinden PT AS 523 - 20m pratik kullanımı ve ürün kalitesi açısından tavsiye edilir.

EYM PT XT 558 AF

PT XT 558 AF OTOMATİK KOLİ BANTLAMA MAKİNASI

Otomatik Koli bantlama makinelerinden PT XT 558 F pratik kullanımı ve ürün kalitesi açısından tavsiye edilir.

EYM PT XT 558 F

PT XT 558 F OTOMATİK KOLİ BANTLAMA MAKİNASI

Otomatik Koli bantlama makinelerinden PT XT 558 F pratik kullanımı ve ürün kalitesi açısından tavsiye edilir.

Palet Streçleme Makinası

XT-4505 OTOMATİK PALET STREÇ MAKİNASI

Otomatik Palet streç sarma makinesi ile palet streçleyebilirsiniz.

EYM-36S STREÇ SARMA MAKİNESİ

36S OTOMATİK STREÇ SARMA MAKİNASI

Otomatik Palet Streç sarma makinesi olan 36S STREÇ SARMA MAKİNESİ ile palet streçleyebilirsiniz.

ÇEMBER ARABASI

POLYESTER ÇEMBER ARABASI

Polyester Çember Taşıma Arabası Çemberlerinizin Dağılmasını Engellemek İçin Özellikle Tercih Edebileceğiniz Çember Taşıma Arabasıdır

EYM P.P. ÇEMBER ARABASI

TEK KOLLU ÇEMBER ARABASI

Tek kollu Polipropilen ve Polyester Çember Taşıma Arabası Çemberlerinizin Dağılmasını Engellemek İçin Özellikle Tercih Edebileceğiniz Çember Taşıma Arabasıdır.

KOMPOZİT ÇEMBER TAŞIMA ARABASI

Kompozit Çember Arabası

Kompozit Çember Taşıma Arabası Kompozit Çemberlerinizin Dağılmasını Engellemek İçin Özellikle Tercih Edebileceğiniz Çember Taşıma Arabasıdır.

Çember Tokası Bukle Toka

BUKLE TOKA & TEL TOKA

12mm Bukle Toka,-16mm çember tokası-19mm spiral bukle toka -25mm plastik çember tokası-32mm Genişliğinde bukle çember tokası bukle çember tokası Fiyatları

Plastik Köşebent

Plastik Köşebent

Paletlerde koruyucu olarak kullanılan Plastik Köşebent sarı ve Siyah Köşebentler bukle toka ve diğer ürünler ile birlikte kullanılarak kolilerin zarar görmesini engeller.

PLASTİK ÇEMBER TOKASI

Plastik Çember Tokası

Plastik Çember Tokası, Çemberleme yapılırken kullanılan aksesuardır. plastik çember tokası 3 renk ile karşımıza çıkmaktadır, şeffaf plastik çember tokası, beyaz plastik çember tokası, siyah plastik çember tokası,

Palet Streç Film

Streç Filmler

Çeşitli modelleriyle streç filmlere firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Koli bandı fiyatları

Koli Bantları

Çeşitli modelleri ile Koli Bantını firmamızdan uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz..

Çember Makinası Tamir Satış ve Yedek Parça

Çember makinası, tamir ve servis, yarı otomatik çember makinesi ile çemberleme işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Belirli Sektörlerin ve Firmaların İhtiyacı Olan Ambalajlama Makinalarının (Çember makinası, manuel çember makinası, transpak çember makinası, yarı otomatik çember makinası vb. makinalar) Kaliteli ve Uygun Fiyat Garantisi ile Satışına Başladığımız Yolda Tüm Türkiye’nin Tercih Ettiği Bir Ambalaj Firması Olduk.
Teknik Servis, Arıza Bakım ve Ürün Bilgisi Edinmek İçin Lütfen Alttaki Butona Tıklayarak Bizimle İletişime Geçin!

Bizimle Temasa Geç!