En Kaliteli ve En Uygun Fiyatlarla Çember Makinası, Manuel Çember Germe Makinası, Poşet Ağzı Yapıştırma Makinası, Bukle Çember tokası, Sanayi Bölgesi Eym Ambalaj'da!

Hakkımızda

Home Hakkımızda

Hakkımızda

İşyerimiz 2008 yılında Müteşebbis "Nabi Kuzudişli" tarafından "İstanbul/Bağcılar" bölgesinde kuruldu ve aynı dönemde çalışmaya başladı. Daha sonraları işyerinde alan yetersizliğinden dolayı 2011 yılında "İstanbul/İstoç" bölgesine taşındık. Halen bu bölgede çalışmaya devam etmekteyiz. 2012 yılından itibaren ithalata başlayarak piyasaya kaliteli ve uygun fiyatlı ürün getirmeyi başarmış bulunmaktayız.

Belirli Sektörlerin ve Firmaların İhtiyacı Olan Ambalajlama Makinalarının (Çember makinası, manuel çember makinası, transpak çember makinası, yarı otomatik çember makinası vb. makinalar) Kaliteli ve Uygun Fiyat Garantisi ile Satışına Başladığımız Yolda Tüm Türkiye’nin Tercih Ettiği Bir Ambalaj Firması Olduk.
Teknik Servis, Arıza Bakım ve Ürün Bilgisi Edinmek İçin Lütfen Alttaki Butona Tıklayarak Bizimle İletişime Geçin!

SIKÇA SORULAN SORULAR


Deprecated: Elementor\Scheme_Color 2.8.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine Elementor\Core\Schemes\Color kullanın. in /home/tazesari/public_html/eymambalaj.com/wp-includes/functions.php on line 5051

Örnek

Deneme