Tam otomatik çember makinesi, yarı otomatik çember makinesi, manuel tokalı çember makinesi, şarjlı çember makinesiAkülü çember makinası,Havalı çember makinası,Polyes

Manuel Çember Makineleri ile Şarjlı Çember Makineleri,Akülü çembe

Eym Ambalaj - Çember Makinesi Çember Makinaları Kasım 10

Toka ile kullanılan manuel çember makineleri -gerdirme makineleri- ürün sevkiyatı az olan firmalarda pratik kullanımı ile tercih edilir. Çok çeşitli toka seçenekleri de sunduğumuz firmamızdan güvenle manuel çember makineleri edinebilir ve küçük - büyük her türlü işlerinizde kullanımı sağlayabilirsiniz.

Fiyat açısından en ekonomik olan ve kullanımı açısından küçük işletmelere tavsiye edilen bir üründür.

En küçük işletmelerde dahi kendine kullanım alanı bulan manuel çember makineleri firmamızın sağladığı 2 yıl ürün garantisi ile ve makinenin malzeme garantisi ile fiyat performans ilişkisinin en verimli bir şekilde müşterilerimize sunduğumuz faydalar arasındadır. Manuel çember makinesi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için yazımıza göz atabilirsiniz;
 EYM Ambalaj müşterine; EYM X30, EYM H-44 HERCULES modelleri olmak üzere toplam 2 farklı havalı çember makinesi modeli satışı yapmakta ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. Tüm havalı çember makinesi modellerimizi web sitemizde bulunan katalogumuzdan veya ana sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz. 
Şarjlı çember makinesi içerisindeki akü sayesinde elektriğe bağlantılı olmaya gereksinim duymadan kullanılmak istenen heryerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Buda her sektörde rahat kullanımıyla tercih edilmektedir. Ufak veya büyük her türlü işin yapılabileceği bu makine ile çemberleme işlemi gerçekleşmektedir. 
Çemberlemenin gerçekleşmsi için tokaya ihtiyaç duymadan yapıştırma işlemiyle yapılabilmektedir. 
Çemberlenecek ürünün etrafından dolaştırılıp makinenin çember kanalına yerleştirilir ve düğme ile germe işlemi tamamlanır. Bir diğer düğme ile kaynatıp-kesme işlemi yapılır. Pratik kullanımı ve germe esnasında ki elektronik tansiyon kontrol sistemi ile de ayarlanan germe gerginliğine ulaşıldığında otomatik olarak durmaktadır. Bundan ötürü başlanan her bir çember aynı gerginlikte olmaktadır. Ayrıca yüksek germe gücü potansiyeli sayesinde kullanımı güvenlidir. Kesme işlemi kaynatma işlemi ile aynı zamanda yapıldığından ikinci bir işleme gereksinim olamamaktadır.EYM Ambalaj 2011 yılından beri Başakşehir bölgesinde müşterine; EYM SIAT GT ONE(YENİ MODEL), EYM SIAT ÇEMBER MAKİNASI, EYM ZAPAK ZP 93A, EYM H45 HELIOS, EYM 2000-N modelleri olmak üzere toplam 5 farklı şarjlı çember makinesi modeli satışı yapmakta ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. Tüm şarjlı çember makinesi modellerimizi web sitemizde bulunan katalogumuzdan veya ana sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.ucuz tamir ve teknik servis,uygun fiyatlarla.