am otomatik çember makinesi, yarı otomatik çember makinesi, manuel tokalı çember makinesi, şarjlı çember makinesi, havalı çember makinesi,ucuz tamir,teknik servis,

Paketleme ve ambalajlama küçük ve büyük ölçekli işletmelerde gerekli olduğu kadar üretim tesisleri olan fabrikalar için de önemlidir. Özellikle ürünler üretildikten sonra oluşacak olan lojistik ağının sağlıklı olabilmesi için materyellerin çemberlenerek taşınması gerekmektedir. 
Çemberleme ve ambalajlama strafor köpük, palet, havalı naylonlar gibi yan ürünlerle ambalajlanır. Ambalajlama işlemi gerçekleştikten sonra sabitleme işlemi ile sıkıştırılacak ürünler çemberlenir.                                                                                            Çemberleme kısmına geçildiğinde tesisin büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına göre kullanması gereken makineler;                    Tam Otomatik Çemberleme Makineleri-Yarı Otomatik Çemberleme Makineleri-Havalı Çemberleme Makineleri-Tokalı Çemberleme     Makinleri-Tokasız Çemberleme Makineleri-Akülü ( Şarjlı ) Çemberleme Makineleri-Manuel Çemberleme Makineleri’dir.                     Peki hangi iş için hangi çemberleme makinesini kullanmanız gerektiğini biliyor musunuz?Yarı otomatik çember makinesi;İmalat yapan çoğu sektörde - özellikle tekstil imalatçıları, inşaat firmaları, basım ve dağıtım şirketleri, gıda firmaları, koli kutu üreticileri, matbaalar, gazete dağıtım firmaları, tuğla ve toprak sanayii- kullanım yeri bulan çember makineleri üzerine konan her türlü malzemeyi kolaylıkla çemberleyebilmesinden ötürü tercih edilir.                                                                                                   Tam otomatik çember makinesi;Kereste, sunta mdf sektöründen, sebze meyve tarım sektörüne kadar diğer bir çok sektörde kullanılmaktadır. Teneke Kutu, Şişe, Meyve, Sebze,Koli,Ambalaj çemberi,Tekstil sektörü, Gıda Endüstrisinde kullanım yeri bulmaktadır. 

Havalı çember makineleri;Ağır sanayi ve endüstiriyel sanayide Hafif ürün gruplarının çemberlenmektedir.

 Manuel Çember Makineleri,Fiyat açısından en ekonomik olan ve kullanımı açısından küçük işletmelere tavsiye edilen bir üründür.Bukle Toka ve Sac  ile kullanılan manuel çember makineleri -gerdirme makineleri- ürün sevkiyatı az olan firmalarda pratik kullanımı ile tercih edilir. 

 Şarjlı çember makinesi;Rahat ve pratik kullanımı açısından tercih edilmektedir. Ufak veya büyük her türlü işin yapılabileceği bu makine ile çemberleme işlemi gerçekleşmektedir.Akülü şarjlı çember makinası her yerde kolayca ambalajlanmasını çemberi isteninen çekilde sıkı bir şekide bağlar.Siat akülü çember makinası,transpak PT H45 Akülü çember makinası,Havalı çember makinası,Zapak ZP 93A Şarjlı çember makinası,PT-N2000 Şarjlı çember makinası,satiş servis ve tamir uygun fiyatlar.Çember makinesi türlerini incelemek ve hangi alanlarda kullanıldığını, özelliklerini ve avantajlarını öğrenmek için yazılarımızı takip edebilir veya 0212 671 96 14 telefon numarasından ya da info@eymambalaj.com adresinden bize mail atarak, çember makineleri hakkında daha fazla bilgi alabilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz.Çember makinesi fiyatları, ürün marka, model çeşitliliğine göre değişkenlik gösterdiği için bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Ambalaj Çemberleri için EYM Ambalaj, her sektörün ihtiyacına uygun en iyi çözüm sunar. Bu konuda sektörel çözümler sunar.Çember makinesi fiyatları ve çember makinesi modelleri değişkenlik gösterdiği için bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ambalaj Çemberleri için EYM Ambalaj, her sektörün ihtiyacına uygun en iyi çözüm sunar.ucuz tamir ve teknik servis,istoç uygun fiyatlarla